Nu zaterdag is CD&V Overijse aanwezig op de marktdag van de Druivenfeesten, met een gevarieerd activiteitenaanbod:

 

Burgmeester voor 1 dag:

Wat loopt goed binnen onze gemeente en wat is voor verbetering vatbaar. Neem via het burgemeesterspel heel even plaats in de stoel van de burgemeester en bepaal welke thema's voor jou absolute prioriteit zouden moeten moeten krijgen binnen onze gemeente.

Meer dan ooit wil Cd&V een luisterend oor bieden aan onze inwoners. Intussen bieden we jullie graag een dankje en een hapje aan.  

Prachtige wijnmanden te winnen - fietsen op rollen :

De glansprestatie van Geg Van Avermaet in Rio ligt nog vers in het geheugen. Bij CD&V nu zaterdag geen gouden medaille te winnen, maar wel prachtige wijnmanden voor respectievelijk de snelste vrouw en de snelste man tijdens het fietsen op rollen.

Blikken gooien voor de kleinsten:

Ook de kleinsten komen aan bod. Wie kan alle blikken opver gooien met slechts 1 worp ?

Je vindt ons aan de ingang van de Stationsstraat, ter hoogte van de Belfius bank.

Iedereen van harte welkom!!!

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.